Kto pyta, nie błądzi

Tutaj możesz zadać jakiekolwiek pytanie Yeou-San, oprócz jej wieku i pełnego imienia. Na pewno odpowie.

6 myśli nt. „Kto pyta, nie błądzi

  • Zrobiłam to głównie dlatego, że chciałam poznać opinie innych ludzi na temat tego, co piszę. Na początku dzieliłam się opowiadaniami wyłącznie z przyjaciółmi, którym bardzo się podobały. Uwielbiam pisać, a pozytywne komentarze innych ludzi jeszcze bardziej mnie do tego motywują.

  • Nie mam jakiegoś szczególnego rodzaju bloga, który lubię najbardziej. Najczęściej wpadam na takie podobne do mojego, czyli z opowiadaniami. Poza tym, zawsze odwiedzam blogi osób, które zostawiają u mnie komentarze z linkami.

 1. Skąd pomysł na to opowiadanie ? Ile rozdziałów jeszcze przewidujesz ? Czy każda kolejna część jest długo opracowywana czy raczej bardziej spontaniczna ? ;)

  • Pomysł narodził się od tak. Zaczęło się od tego, że chciałam opowiedzieć historię spotkania kochającej muzykę dziewczyny z głucho-niemym, starszym od niej mężczyzną w internecie. On nie może dzielić jej pasji. Pragnęłam pokazać innym ludziom po pierwsze, że miłość nie patrzy na wiek, a po drugie, że można obdarzyć drugą osobę uczuciem, nawet gdy ta jest całkowicie różna od nas lub niepełnosprawna. Takie osoby żyją tak jak my, tylko mają pewne ograniczenia.
   Przewiduję jeszcze jeden lub dwa rozdziały. Nie chcę niepotrzebnie tego przedłużać, ponieważ to jest opowiadanie, a nie książka.
   Do każdego kolejnego rozdziału ustalam podstawowy schemat, a potem siadam do pisania i go bardziej rozwijam. Dodaję różne wątki, których wcześniej nie planowałam, więc jest to po części pisanie spontaniczne.
   Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>